top of page
WhatsApp Image 2022-05-09 at 19_edited.jpg

OCHRÁNCE DO ŠKOL

Program ochránce pomůže dětem o sobě uvažovat jako o členovi týmu produktivních ochránců, který k tomuto řešení napomáhá a který má v pyramidě bezpečí zcela jedinečnou roli. Během kurzu se postupně děti naučí svojí roli ochránce plně uvědomovat, jak zásadní a skutečná je. Hlavním cílem kurzu je řešit nepřipravenost obyvatel v oblasti prevence, násilí a pomoci.

Hlavní body přednášky

Kotva 1

OCHRÁNCE

,,Vždy nastane čas, kdy nás opustí motivace a chut’ do dalších kroků. Je nutné nalézt tu poslední sílu, kterou se rozhodneme co dál. Pohyb léčí a tak jdu a makám na sobě jako by to bylo poprvé. Vzpomínám na dávné krásné časy a motivace se náhle vrací. Nečekat, ale udělat to je oč tu běží."   Stan Gazdik

REFERENCE

​Slyšela jsem o Vás rozhovor a jsem nadšena Vašim přístupem k životu. Mám syna 8 let, děla judo, skauty, ale musel odejít ze školy kvůli šikaně - byl oběť. Chtěla bych pro nej, aby se setkal s mužem jako jste Vy a získal důležité informace, které by podpořily jeho důvěru v sebe, odvahu, pozitivní přístup k životu.. proste “kousek z Vás” .  Syn je Vámi nadšen, studujeme Váš profesní život v mediich a jste pro nás silnou motivaci i inspiraci. Včera se syn snad poprvé ubránil, použil judo a o hlavu větší chlapec sotva dýchal. Syn se mne na Vás hodně ptá a jen Vaše existence a vědomi o Vás nás denně hodne posunuje vpřed… Tereza M.

hero14.png

Mám zájem o přednášku Ochránce do školy

Děkuje že máte o nás zájem

bottom of page