top of page
bc_košile2.jpg

O NÁS

Jde o spojení ochránců a nabídnuté přímé pomoci, jak podávat skvělé výkony v profesním, tak i v soukromém životě. Odhalit zkušenosti a další možnosti k zacelení mezer neznalosti z životních cest. Nabídnout jasnou strategii, dobrou technologii, odměny a spoustu dialogů ke sladění osobních zájmů a životních cílů pro bezpečný svět.

POMÁHAT - VYCHOVAT - SPOJOVAT

Stan_Gazdik_edited.jpg

NÁŠ
TÝM

Filozofové se řídí pravidly nebes, moudří respektují zákony země, inteligentní se řídí podle tradice a ochránci jsou zde, aby to vše udělali.

875A4754.jpg
875A4841.jpg
Kotva 1

Vize & Hodnoty

- Nelžu

- Nekradu

- Neberu drogy

- Ctím rodinu

- Držím slovo

- Ochránce

IMG_0622 (kopie).jpg

PROČ OCHRÁNCE

Bezprostředním cílem pyramidy bezpečí je pomoci dnes relativně stále malého počtu produktivních ochránců, rozšířit pole jejich působnosti a tím zvýšit efektivnost bezpečí. Ambicióznějším cílem programu Pyramidy bezpečí je přispět ve vzdělávání nových produktivních ochránců, ke zvýšení jejich počtu a k rozvoji a podpoře jejich nepostradatelné a velmi důležité aktivitě.

Tento program vám pomůže, abyste se na činnosti ochránce začali dívat jinak. I pasažér na zadním sedadle může zbloudilému řidiči pomoci najít správný směr. Mít kontrolu ještě zásadnější. Ochránce, který se to naučí, se stává nepostradatelným členem našeho týmu. V našem případě nejde o moc ani prestiž. Mluvíme naopak o výzvě, před níž stojí všichni ochránci a to: „Jak řešit nepřipravenost obyvatel v oblasti prevence, násilí a pomoci“.

Začněte o sobě uvažovat jako o členovi týmu produktivních ochránců, který k tomuto řešení napomáhá a který má v pyramidě bezpečí zcela jedinečnou roli. Při zapojení se do programu si postupně naučíte vaši roli plně uvědomovat, jak zásadní ve skutečnosti je.

bottom of page