top of page
bc_košile2.jpg

KLUB OCHRÁNCŮ

Živé spojení lidí s lidmi nám dává možnost udržování si a budování kvalitních lidských vztahů. Je pravdou, že když lidé jsou vyslyšeni a je s nimi zacházeno spravedlivě a čestně jsou ochotni přijmout svá rozhodnutí a netíží je momentální nerozhodnost. Lidské spojení podporuje emoční vztahy a vazby. Dochází také k inspiračnímu nabití pozitivní energie, která spojuje lidi i organizace. V každém osobním růstu je nutné poznat osobní hodnotu a její ocenění ostatními. Jelikož ignorace, odmítnutí nebo neustálé kritizování ničí osobní morálku, pocit sebedůvěry i možnosti učit se.

Benefity klubu ochránce

Kotva 1

ZÍSKEJ ČLENSTVÍ V KLUBU OCHRÁNCŮ

Produktivní ochránce je člověk, který nemá problém pomáhat a tvořit. Ví jak pomoci, pokud ne, tak má možnost se to naučit, má vždy snahu pomoci druhému členovi týmu, který se ocitl v nouzi, má odvahu a obětavost zasáhnout, aniž by uvažoval o možné slávě nebo nějaké odměně. Aktivně se zapojuje do programu a šíří myšlenku pyramidy bezpečí. Naplňuje svůj život bezpečným obsahem, který ho přežije a dává smysl životu pro své nástupce. Přeje si, aby jeho pomoc byla v souladu s vaší motivací a raduje se za ty, kteří jsou díky jeho pomoci šťastni. Ego jde stranou a je úplně jedno z jakého oboru nebo směru člověk přichází, důležité je chtít se přidat a tvořit. 

hero.png
 • Jaké výhody získám za členství?
  Buduješ si dobrou pověst mezi produktivními ochránci na celém světě. Můžeš nabízet své schopnosti a získáš od nás doporučení pro profesní uplatnění.
 • Jak mohu projektu pomoci?
  Alfou a omegou je aktivní členství, které nám umožňuje financovat celý systém. Dále můžeš doporučovat Pyramidu bezpečí novým členům a zlepšovat bezpečnost a pomoc všech členů.
 • Proč Pyramida Bezpečí?
  Produktivní ochránce je člověk, který vědomě vystupuje z komfortní zóny. Pomáhá svým členům, neustále pracuje sám na sobě a šíří pozitivní energii.
 • Jaká je pověst této komunity?
  Zde si každý produktivní ochránce vytváří osobní historii svého know-how. Podle této prezentace se následně vedení produktivních ochránců rozhoduje zda ti doporučí zakázku nebo nového klienta.
 • Co mám dělat, když tomu nerozumím?
  Nespěchej. Dobrý systém nelze pochopit za jeden den. Někdo tomu porozumí ihned a někdo to pochopí až za několik dnů nebo týdnů. Kdykoliv nás můžeš kontaktovat a mi ti poradíme.
Registrace ochránce
Chceš být součástí našeno týmu?

Vstupní poplatek za členství do klubu je 2904,- Kč

 

Děkujeme

bottom of page